22nd Century Group Inc. (XXII)
Останнє оновлення: 2026-10-23 22:08:00. Ціни відображають останні дані торгівлі на постмаркеті. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
22nd Century Group Inc. (XXII) належить до сектору Цигарки та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $0.20, ринкова капіталізація — $194.85K, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $0.18 до $540.00. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$194.85K | |
$0.33 | |
$1,421,841,600.00 | |
$0.18 | |
$0.22 | |
209.28M | |
2.59M | |
-- | |
$540.00 | |
$0.18 | |
-- | |
-- |
Ціна акцій 22nd Century Group Inc. (XXII) на постмаркеті
22nd Century Group Inc. (XXII) станом на 2026-10-23 22:07:00 торгується за ціною 0.16 $ на постмаркеті; зміна порівняно з ціною закриття основної сесії 0.22 $: падіння на 27.21% (0.06 $).
Постмаркет-сесія показує, як інвестори оцінюють акції XXII після закриття основної сесії. Поточна ціна під час постмаркету перебуває нижче за ціни закриття основної сесії; оцінка настроїв під час постмаркет торгівлі: обережний.
Зміни ціни акцій 22nd Century Group Inc. (XXII) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна 22nd Century Group Inc. (XXII) перемістилася з 0.65 $ до 0.20 $, що показує падіння на 70.03% (0.46 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 0.18 $ до 0.74 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 22.40 million акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни XXII за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 0.0%
Зараз XXII торгується за ціною $0.20 і перебуває на відстані 0.0% від 52-тижневого мінімуму $0.18 до 52-тижневого максимуму $540.00. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке 22nd Century Group Inc. (XXII)?
Компанія «22nd Century Group Inc» — це біотехнологічна компанія зі штаб-квартирою в США, що спеціалізується на використанні технологій алкалоїдних рослин для покращення здоров’я та добробуту за допомогою тютюну зі зниженим вмістом нікотину, а також конопель і канабісу. Вона має один діючий сегмент: сегмент тютюнових виробів займається комерційним впровадженням власних тютюнових рослин VLNC та сигаретних продуктів, які містять меншу кількість нікотину порівняно зі звичайними тютюном і сигаретами, а також дослідницькими сигаретами, що продаються під брендом SPECTRUM. Більшість своїх доходів компанія отримує саме від сегменту тютюнових виробів.
Інформація про 22nd Century Group Inc.
| Галузь | Цигарки |
| Працівники | 32 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції 22nd Century Group Inc. (XXII) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції 22nd Century Group Inc. (XXII) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій 22nd Century Group Inc. (XXII) сьогодні?
2.Акції XXII сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна XXII на премаркеті?
4.Яка ціна XXII на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції XXII зараз?
6.Де знаходиться ціна XXII відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить 22nd Century Group Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація 22nd Century Group Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється XXII на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує 22nd Century Group Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій XXII
Оцініть вартість між акціями XXII та USD.
Акції XXII в USD
1.00 акцій XXII = 0.195 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


