Synopsys Inc. (SNPS)
Останнє оновлення: 2026-10-21 15:30:20. Ціни відображають останні дані основної торгової сесії. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Synopsys Inc. (SNPS) належить до сектору Послуги: попередньо підготовлене програмне забезпечення та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $456.01, ринкова капіталізація — $87.11B, а коефіцієнт P/E — 79.68. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $362.55 до $539.48. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$87.11B | |
$451.80 | |
$651.73 | |
$13.94 | |
$447.62 | |
399.07K | |
2.09M | |
79.68 | |
$539.48 | |
$362.55 | |
-- | |
2001-10-30 |
Сьогоднішня ціна акцій Synopsys Inc. (SNPS)
Synopsys Inc. (SNPS) наразі торгується за 456.01 $ станом на 2026-10-21 15:29:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 447.62 $: зростання на 1.87% (8.39 $)
Під час сьогоднішньої звичайної торгової сесії SNPS торгувався в діапазоні між 13.94 $ і 651.73 $, з обсягом торгівлі 399.07K акцій. Поточна ціна знаходиться поблизу верхньої межі сьогоднішнього діапазону.
Зміни ціни акцій Synopsys Inc. (SNPS) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Synopsys Inc. (SNPS) перемістилася з 502.51 $ до 456.01 $, що показує падіння на 9.25% (46.50 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 441.09 $ до 512.00 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 2.40 million акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни SNPS за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 52.8%
Зараз SNPS торгується за ціною $456.01 і перебуває на відстані 52.8% від 52-тижневого мінімуму $362.55 до 52-тижневого максимуму $539.48. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Synopsys Inc. (SNPS)?
Synopsys є постачальником програмного забезпечення для автоматизації електронного проектування та продуктів інтелектуальної власності. Програмне забезпечення EDA автоматизує та підтримує процес проектування чипів, покращуючи точність проектування, продуктивність і складність у повному циклі роботи від початку до кінця. Універсальний портфель Synopsys користується перевагами зближення компаній-полупровідників, які просуваються вгору за технологічним стеком до компаній, що працюють на зразок системних рішень, а також системних компаній, які просуваються вниз за стеком до внутрішнього проектування чипів. Завдяки цьому розширенню кола клієнтів EDA разом з постійною цифровізацією різноманітних кінцевих ринків вигоду отримують постачальники EDA, такі як Synopsys.
Інформація про Synopsys Inc.
| Галузь | Послуги: попередньо підготовлене програмне забезпечення |
| Працівники | 28000 |
| Генеральний директор | Sassine Ghazi |
| Засновано | 1986 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Synopsys Inc. (SNPS) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Synopsys Inc. (SNPS) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Synopsys Inc. (SNPS) сьогодні?
2.Акції SNPS сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна SNPS на премаркеті?
4.Яка ціна SNPS на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції SNPS зараз?
6.Де знаходиться ціна SNPS відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Synopsys Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Synopsys Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється SNPS на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Synopsys Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій SNPS
Оцініть вартість між акціями SNPS та USD.
Акції SNPS в USD
1.00 акцій SNPS = 456.011 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


