Atlas Energy Solutions Inc. (AESI)
Сүүлд шинэчилсэн: 2026-10-24 23:29:20. Үнийн мэдээлэл нь хамгийн сүүлийн хаалтын өгөгдлийг тусгасан бөгөөд дараагийн арилжааны өдөр шинэчлэгдэж эхэлнэ. Хувьцааны үнийн өгөгдлийг Massive-ээс авдаг.
Тойм
Atlas Energy Solutions Inc. (AESI) нь CRUDE PETROLEUM & NATURAL GAS салбарт үйл ажиллагаа явуулдаг бөгөөд NYSE дээр Жагсаасан. Тус хувьцааны үнэ одоогоор $8.66, зах зээлийн капитализаци нь $1.08B бөгөөд P/E харьцаа нь -- байна. Сүүлийн 52 долоо хоногийн хугацаанд үнэ нь $7.64-оос $20.13 хүртэл хэлбэлзсэн. Энэ хуудсанд түүний хамгийн сүүлийн үеийн зах зээлийн гүйцэтгэл, үнэлгээ, үнийн чиг хандлага болон компанийн мэдээллийг багтаасан.
Зах зээлийн гол өгөгдөл
$1.08B | |
$8.64 | |
$26.86 | |
$7.64 | |
$8.60 | |
338.50K | |
3.63M | |
-- | |
$20.13 | |
$7.64 | |
2.88% | |
-- |
Atlas Energy Solutions Inc. (AESI) Хамгийн сүүлийн хаалтын хувьцааны үнэ
Atlas Energy Solutions Inc. (AESI) хамгийн сүүлд $8.60-д хаагдсан бөгөөд 2026-10-24 00:01:00, байдлаар өмнөх хаалтаас $8.60 өөрчлөгдөөгүй.
Сүүлийн ээлжит арилжааны сессийн үеэр AESI нь $7.64 болон $26.86-ийн хооронд арилжаалагдсан бөгөөд арилжааны хэмжээ нь 338.50K хувьцаа байсан. Хаалтын үнэ нь доод төгсгөлд ойрхон болон 52 долоо хоногийн хүрээнийхээ доод хязгаарт ойр байна байсан.
Atlas Energy Solutions Inc. (AESI) Хувьцааны үнийн 7 хоногийн өөрчлөлт
Сүүлийн долоон хоногийн хугацаанд Atlas Energy Solutions Inc. (AESI) нь $10.31-оос $8.66 хүртэл өөрчлөгдөж, 15.97%-ийн бууралт ($1.65)-ийг илэрхийллээ.
Хувьцаа тухайн хугацаанд $8.45 болон $10.90-ын хооронд арилжаалагдсан. Хамгийн сүүлийн үнэ нь 7 хоногийн хэлбэлзлийн хүрээний доод төгсгөлд ойрхон бөгөөд энэ нь хүчтэй бууралт-ыг илтгэнэ.
Өдөр тутмын дундаж арилжааны хэмжээ 4.84 million хувьцаа байсан бөгөөд дээш нь өмнөх долоон хоногийн хугацаатай харьцуулахад өндөр арилжааны идэвхийг илтгэж байна.
AESI 52 долоо хоногийн үнийн Позиц
Позиц хүрээнд: 8.2%
AESI одоогоор $8.66-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд энэ нь түүнийг 52 долоо хоногийн доод үнэ болох $7.64-ээс 52 долоо хоногийн дээд үнэ болох $20.13 хүртэлх замын 8.2% байрлалд байна гэсэн үг. Энэ хувь нь тухайн хувьцааны 52 долоо хоногийн арилжааны хүрээн дэх харьцангуй байрлалыг илэрхийлэх бөгөөд үнэлгээ эсвэл ирээдүйн гүйцэтгэлийг илэрхийлэхгүй.
Atlas Energy Solutions Inc. (AESI) гэж юу вэ?
Атлас Энерджи Солюшнс Инк нь Баруун Техас болон Нью-Мексико мужийн Пермийн бүсгээр хөдөлгөөнтэй байгаа газрын тос болон ерөнхий газрын хүчний салбарт проппант болон логистикийн үйлчилгээг олгож байгаа компани юм. Проппант нь газрын тос болон ерөнхий газрын хүчний уурхайн дээрх углеводородын олборлолтыг хийхэд чухал байдаг. Компанийн ханталийн хэмжээний 100% нь Техас мужийн Винклер болон Уорд мужуудад, Пермийн бүсгээр тусгагдсан бөгөөд ажиллагаагаа проппант бүтээж, хамруулдаг хүрээлэнгээр хийдэг. Тухайлбал, Техас мужийн Кермит хотын орчлонд хоёр, Монаханс хотын орчлонд нэг хүрээлэнгээр бүтээж байна.
Atlas Energy Solutions Inc.-ийн мэдээлэл
| Салбар | CRUDE PETROLEUM & NATURAL GAS |
| Ажилтнууд | 1511 |
| Бирж | NYSE |
| Компанийн вэбсайт |
MEXC дээр Atlas Energy Solutions Inc. (AESI) хувьцааг хэрхэн худалдаж авах вэ
Шаардлага хангасан хөрөнгө оруулагчид MEXC RealStocks-ээр дамжуулан Atlas Energy Solutions Inc.-ийн (AESI) бодит хувьцааг худалдан авах боломжтой. RealStocks данс нээх, USDT шилжүүлэх, мөн АНУ-ын хувьцааны захиалга өгөхийн тулд дараах гурван алхмыг дагана уу.
Түгээмэл асуултууд (FAQ)
1.Өнөөдөр Atlas Energy Solutions Inc. (AESI) хувьцааны үнэ хэд вэ?
2.AESI хувьцаа өнөөдөр өсөх үү эсвэл Буурах уу?
3.AESI урьдчилсан зах зээлийн үнэ гэж юу вэ?
4.Зах зээлийн бус цагийн дараах AESI үнэ гэж юу вэ?
5.AESI одоо хувьцааны арилжаа хийдэг үү?
6.AESI нь 52 долоо хоногийн дээд ба доод үнэтэйгээ харьцуулахад хаана байрлаж байна?
7.Atlas Energy Solutions Inc. аль салбарт хамаардаг вэ?
8.Atlas Energy Solutions Inc.-ийн зах зээлийн капитализаци хэд вэ, мөн хаана Жагсаасан бэ?
9.P/E харьцаа болон EPS-ийн хувьд AESI хэрхэн үнэлэгддэг вэ?
10.Atlas Energy Solutions Inc. ногдол ашиг төлдөг үү?
Бусад АНУ-ын Хувьцааг судлах
Хувьцаа хайх
AESI Хувьцааны тооцоолуур
AESI ширхэг хувьцаа болон USD хоорондын үнийг тооцоол.
AESI Хувьцааг USD руу хөрвүүлэх
1.00 AESI хувьцаа = 8.664 USD
Тооцооллууд нь хамгийн сүүлийн үеийн боломжит үнийн мэдээлэлд үндэслэсэн ойролцоолол бөгөөд зөвхөн лавлагааны зориулалттай.


