Federal Realty Investment Trust (FRT)
Son yenilənmə: 2026-10-21 22:19:20. Qiymətlər birja bağlandıqdan sonrakı ticarət üzrə ən son məlumatları əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Federal Realty Investment Trust (FRT) REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS sektorunda fəaliyyət göstərir və NYSE birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $105.78 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $9.10B, P/E nisbəti isə 21.64 təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $90.03 ilə $128.21 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$9.10B | |
$106.86 | |
$171.08 | |
$33.51 | |
$106.53 | |
636.91K | |
885.12K | |
21.64 | |
$128.21 | |
$90.03 | |
4.26% | |
-- |
Federal Realty Investment Trust (FRT) Birja bağlandıqdan sonrakı səhm qiyməti
Federal Realty Investment Trust (FRT) səhmləri, 2026-10-21 20:32:00 tarixinə olan məlumata görə, birjanın bağlanmasından sonrakı ticarətdə $104.30 qiymətinə satılır ki, bu da adi sessiyanın $106.53 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 2.09% ($2.23) azalma hərəkət deməkdir.
Birjanın bağlanmasından sonrakı ticarət investorların adi sessiya bağlandıqdan sonra FRT üçün qiyməti necə müəyyənləşdirdiyini göstərir. Birjanın bağlanmasından sonrakı qiymət adi sessiyanın bağlanış qiymətinə nəzərən aşağı mövqeyindədir və iş saatlarından sonra cüziəhvali-ruhiyyəsinin olduğunu göstərir.
Federal Realty Investment Trust (FRT) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Federal Realty Investment Trust (FRT) qiyməti $106.42 səviyyəsindən $105.78 səviyyəsinə hərəkət edərək 0.60% ($0.64) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $103.75 ilə $107.51 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun orta həddə yaxın həddindədir və bu, orta dərəcədə enmə olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 944.53 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
FRT 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 41.2%
FRT hazırda $105.78 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $90.03 ilə 52 həftəlik maksimum $128.21 arasındakı diapazonun 41.2% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Federal Realty Investment Trust (FRT) nədir?
Federal Realty Investment Trust, ticarət mərkəzlərinə yönəlmiş pərakəndə əmlak investisiya səhmdarıdır və səkkiz ən böyük metropoliten bazarında yüksək keyfiyyətli əmlaklara sahibdir. Onun portfelinə 102 əmlakda iştirak daxildir ki, bu da 27,4 milyon kvadrat fut pərakəndə satış sahəsi və 3 000 çoxmənzilli vahid təşkil edir. Federalın pərakəndə əmlak portfeli ərzaq mağazaları ilə möhkəmləndirilmiş mərkəzləri, superregionallı mərkəzləri, güclü mərkəzləri və qarışıq istifadəli şəhər mərkəzlərini özündə birləşdirir. Federal Realty yüksək tələbat olan və əhəmiyyətli inkişaf imkanları olan ərazilərdə aktivlərə sahib olmağa diqqət yetirib; nəticədə onun portfelinin orta əhalinin sıxlığı və orta median ev təsərrüfatının gəliri digər bütün pərakəndə əmlak investisiya fondlarından daha yüksəkdir.
Federal Realty Investment Trust məlumat
| Sənaye | REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS |
| Əməkdaşlar | 320 |
| Birja | NYSE |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Federal Realty Investment Trust (FRT) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Federal Realty Investment Trust (FRT) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Federal Realty Investment Trust (FRT) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.FRT bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi FRT qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı FRT qiyməti nə qədərdir?
5.FRT hazırda ticarət olunur?
6.FRT 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Federal Realty Investment Trust hansı sektora aiddir?
8.Federal Realty Investment Trust bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.FRT P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Federal Realty Investment Trust dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
FRT Səhm kalkulyatoru
FRT səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
FRT səhmi - ABŞ dolları
1.00 FRT səhm = 105.778 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


