ABBVIE INC. (ABBV)
Son yenilənmə: 2026-10-21 17:15:20. Qiymətlər ən son adi bazar məlumatlarını əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
ABBVIE INC. (ABBV) Əczaçılıq preparatları sektorunda fəaliyyət göstərir və NYSE birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $283.09 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $499.53B, P/E nisbəti isə 81.21 təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $190.75 ilə $291.40 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$499.53B | |
$287.63 | |
$291.40 | |
$33.33 | |
$289.08 | |
1.73M | |
4.85M | |
81.21 | |
$291.40 | |
$190.75 | |
2.34% | |
2001-12-30 |
ABBVIE INC. (ABBV) səhmlərinin bugünkü qiyməti
ABBVIE INC. (ABBV) hazırda, 2026-10-21 16:58:52 tarixinə olan məlumata görə, $283.09 qiymətinə ticarət edilir, bu da əvvəlki $289.08 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 2.07% ($5.99) azalma hərəkət deməkdir
Bugünkü adi ticarət sessiyası ərzində ABBV $33.33 ilə $291.40 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 1.73M təşkil edib. Cari qiymət bugünkü diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir.
ABBVIE INC. (ABBV) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə ABBVIE INC. (ABBV) qiyməti $281.12 səviyyəsindən $283.09 səviyyəsinə hərəkət edərək 0.70% ($1.97) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $273.70 ilə $291.40 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun orta həddə yaxın həddindədir və bu, orta dərəcədə yüksəlmə olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 5.77 million səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
ABBV 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 91.7%
ABBV hazırda $283.09 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $190.75 ilə 52 həftəlik maksimum $291.40 arasındakı diapazonun 91.7% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
ABBVIE INC. (ABBV) nədir?
AbbVie immunologiya (Humira, Skyrizi və Rinvoq ilə) və onkologiya (Imbruvica və Venclexta ilə) sahələrinə güclü maraq göstərən bir farmasevtik şirkətdir. Şirkət 2013-cü ilin əvvəllərində Abbott-dan ayrıldı. 2020-ci ildə Allergan-ın satın alınması estetika sahəsində bir sıra yeni məhsul və dərmanları, o cümlədən Botox-u da əlavə etdi. 2024-cü ildə Cerevel (nevrosiyens) və ImmunoGen (onkologiya) şirkətlərinin satın alınması AbbVie-nin portfelinin tamamlanmasına kömək edir.
ABBVIE INC. məlumat
| Sənaye | Əczaçılıq preparatları |
| Əməkdaşlar | 57000 |
| Baş icraçı direktor | Robert A. Michael |
| Təsis edilib | 2012 |
| Birja | NYSE |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də ABBVIE INC. (ABBV) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real ABBVIE INC. (ABBV) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün ABBVIE INC. (ABBV) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.ABBV bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi ABBV qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı ABBV qiyməti nə qədərdir?
5.ABBV hazırda ticarət olunur?
6.ABBV 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.ABBVIE INC. hansı sektora aiddir?
8.ABBVIE INC. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.ABBV P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.ABBVIE INC. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
ABBV Səhm kalkulyatoru
ABBV səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
ABBV səhmi - ABŞ dolları
1.00 ABBV səhm = 283.094 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


